hakkimizda

Hakkimizda

www.edremitisi.com bir Alesta Mühendislik iştirakidir.

www.edremitisi.com web sitesi Vaillant bayisidir. Hem en uygun Vaillant ısı pompası-klima-kombi fiyatlarını size sunarken, aynı zamanda montaj standartları vaillant firmasının istediği kalitededir.

Vaillant grup firması olan  Demirdöküm  kombi-klima-ısı pompası ürünleri ile de 1. sınıf satış ve montaj hizmetlermizi devam etmektedir.

25 yıllık bilgi birikimi ile Isıtma-soğutma-havalandırma sektöründeyiz. (Referanslarımıza http://www.alestaisi.com ulaşabilirsiniz. )

Teslim ettiğimiz yüzlerce başarılı  projenin gururunu yaşıyoruz.

 ALESTA EDREMİT ISI,  zamanında teslim ettiği birçok  başarılı projelerle ismini duyurarak, ısıtma-sogutma-havalandırma sektöründe aranılan çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

ALESTA EDREMİT ISI ; “Proje-Taahhüt” uygulama birimimizde  Mekanik Tesisat , Isıtma-soğutma sisteleri ,ısı pompası ,VRF sistemleri kurulumu alanlarında başarılı uygulamalara imza atmaktadır.

Bugüne kadar otel, eğitim merkezi, ilaç fabrikası, otomotiv üretim merkezi, hastane, kongre merkezi, avm ve iş merkezi gibi mekamlar için havalandırma sistemleri, iklimlendirme sistemleri, mekanik tesisat, klima sistemleri, toz toplama sistemleri, yangın tesisatıları gibi başlıklarda yüzlerce proje hayata geçirerek başarısını sürdürmektedir.

ALESTA EDREMİT ISI; tecrübesi ve teknolojisi ile sizin de çözüm ortağınız olmak için uğraşmaktadır.

+25 Yıllık Isıtma sektöründeki deneyimi ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.